З днем Вишиванки !!!

Команда Impuls вітає всіх з днем ВИШИВАНКИ !!! Вишиванка - це наша історія , наш етнічний одяг, який показує , що українці це нація , це народ який має свою історію !!! Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Та цим показати всьому світу красу української вишивки!!!

Читать дальше

Ми знов відомі - чорна преса про нас !!!

Пройшло не так багато часу від останньої статті про нас , як програмістів, які продають будівельні товари і приймають участь в сумнівних закупівлях, як от знов ми відомі на всю країну!!! Видання 368.media опублікувало статтю  в якій знов вперто не відобразило те, що ми компанія , яка має три напрямки , один з яких це розробка ліцензійного програмного забезпечення!!! Шановні журналісти - так ми дистрибютори, виробники та програмісти... З листопада 2018 року ми створили іншу юридичну компанію , яка має назву АІ ІТ СОФТ  - для того , щоб розмежувати напрямки діяльності , хоча нічого не мішало нам проводити діяльність і на подальше, як Імпульс Трейд Плюс, так як в нас були всі на це законні підстави! Але , як то кажуть , щоб менше було "дурних" запитань - було прийняте таке рішення. Як ми писали нижче у наших новинах , ми колектив , який хоче розробити продукт , аналогів якому немає в світі. І так, ми українці можемо це зробити, але в нас по цій дорозі появилось багато тих, хто не бажає , щоб УКРАЇНСЬКИЙ ПРОДУКТ був впроваджений....Нас називали вже по всякому ...і " челноками з сумками" , і писали, що такого бути не може в Україні. Офіційно заявляємо - можемо все, що є в світовій галузі ІТ... Можемо VR , можемо радіокеровані елементи, можемо механізми на серво двигунах та пневмоприводах... Можемо - тільки потрібна воля та віра в те, що українська компанія може це робити. Шановні журналісти - не заплямовуйте свою професію , такими однобокими статтями, які породжують агресію в суспільстві , та зневірюють людей в тому, що в Україні є нормальні бізнес структури, які хочуть працювати , а не займатись дурницями про які ви пишете !!!

З повагою , команда IMPULS


17 квітня 2019

  

Читать дальше

Мотиваційний ролик від шефа)

 Для колективу Імпульс Трейд Плюс - мотиваційний ролик від шефа... При нагоді, скажіть йому своє дякую!!!                     

12 квітня  2019

Читать дальше

Оновлений логотип !!!

Що означає похвалити людей? !!! Новий логотип Імпульс Трейд Плюс - зустрічайте !!! Дуже приємно розуміти , що ми колектив , який хоче мінятись в кращу сторону , йти тільки вперед .... Від тепер наш логотип - це наш символ руху вперед , руху вверх ,  руху до створення компанії , яка може показати , що команда Impuls - це сильні духом переможці !!!  10 квітня 2019

Читать дальше

Оновлений сайт !!!

Друзі у нас знов хороші новини!!!! Запрацював оновлений сайт нашої компанії Імпульс Трейд Плюс. Оновлений дизайн, більше інформації , коротко кажучи - краса!!! А , що саме головне - зроблений нашими руками . Команда IMPULS - дякує нашим програмістам , дизайнерам та всім хто причетний до цієї події .... Все супер , чекаємо , ще більше нового , красивішого , надсучаснішого!!!!


04 квітня 2019

Читать дальше

Імпульс Трейд Плюс - скандали, журналісти, розслідування !!!

Настав момент , коли навколо нашого проекту по розробці програмного забезпечення знов активізувались журналісти , які сплять і бачать , як в нашій державі все більше і більше "корупції"  та "зради" Є такий відомий вислів - чорний піар , також піар , але трохи остогидло читати ці замовні статті, де нібито чисті на руку журналісти висвітлюють нібито правду, як вони нібито провели розслідування і викрили страшні порушення в державних закупівлях!!! Шановні наймані нашими конкурентами журналісти , майте совість , та принаймні для того , щоб щось про нас висвітлювати дайте офіційний запит на нашу компанію. Імпульс Трейд Плюс завжди готовий надати відповідь по нашій діяльності, а то пишете статті , вириваєте слова з контексту, і висвітлюєте під тим кутом, який ,  вам вигідний. Гроші звичайно потрібні в сучасному суспільстві , але вони ж не мають затьмарювати все навколо. Світ - дорогі наймані нашими конкурентами журналісти, він по своїй суті є позитивним і , якщо захотіти то можна побачити багато хороших та якісних продуктів на ринку України та світу , які виготовляються, розробляються  українцями ! Наш народ по своїй суті дуже розумний і вміючий працювати , а такими статтями ви обливаєте брудом тих , хто на справді щось робить в нашій державі , а не просто втікає закордон працювати на благо інших націй. 

Це звернення та  відповідь журналістам львівської філії "Наші Гроші" , які вже не перший раз пишуть " чорні " статті про Імпульс Трейд Плюс. 


04 квітня 2019    

Читать дальше

Продукція нашого виробництва в Епіцентрі !!!

Шановна команда Impuls , хочеться потішити Вас тим , що напрямок " Виробництво" зробив впевнений крок вперед!!! Продукція нашого виробництва в найбільшій мережі будівельно - господарських гіпермаркетів " Епіцентр К" та Нова Лінія. Від тепер дитячі майданчики IMPULS KIDS доступні в тих регіонах України , де про нас зовсім нічого не знали. Це наша гордість та наша реклама. Хочеться  відмітити високу якість обладнання IMPULS KIDS , про яку може дізнатися кожен бажаючий , завітавши в Епіцентр та оглянувши ті елементи , які присутні на вітрині. Рухаймося далі , обладнання для дитячих , спортивних  майданчиків та парків має завойовувати серця все більшої кількості людей !!!  


29 березня 2019

Читать дальше