ПРО НАС 

IMPULS TRADE PLUS - PRO TEAM


З 2012 року наш молодий колектив кожен день приймає виклики, виконує свої функції та втілює в життя всі ідеї , які деколи здаються божевільними та зрештою стають предметом нашої гордості !!! За роки нашої діяльності ми об'єднали в собі три великих напрямки - Дистрибюція, Виробництво , Програмування. Жодного разу ми не отримали легкого шляху і горді тим , що є сильні духом . Кожен з напрямків це дуже цікавий та особливий проект, який дає впевненість в тому, що наш шлях є вірним .

Image alt

Дистрибюція

Проект , який забезпечує ринок України, якісним будівельним інструментом та господарськими товарами. Наша клієнтська база , це понад 4500 клієнтів та понад 6000 найменувань товарів. Основновними товарами напрямку дистрибюція є інструменти польської компанії Grupa Topex , замки, дверна та мебельна форнітура торгової марки F.Z.B. , будівельний інструмент власного виробництва під торговою маркою Impuls bud. Ми покриваємо території Львівської, Івано-Франківської , Тернопільської та частково Волинської областей на заході нашої країни, та Київську, Вінницьку, Житомирську , Рівненську області в центрі України. Нашими планами є збільшення території покриття та освоєння нових регіонів.


Виробництво

Напрямок , який започаткований в 2017 році. В даний момент ми є виробниками , які виготовляють обладнання для дитячих, спортивних майданчиків та парків. Нашими клієнтами є міські, сільські ради, комунальні підприємства , забудовники , підрядники, а також будівельні гіпермаркети та супермаркети. Ми пройшли дуже важкий шлях становлення , як виробник , адже до цього ми вміли тільки продавати, а виробництво це зовсім інша сфера діяльності. На даний момент ми ведемо активний пошук дилерів по Україні, щоб напрацювати якісну дилерську мережу. Наше обладнання для дитячих майданчиків представлене під торговою маркою IMPULS KIDS, сортивних майданчиків - IMPULS SPORT, а парків -IMPULS PARK. Побачити нашу продукцію ви можете в найбільшій мережі гіпермаркетів України - Епіцентр та Нова Лінія. Самими амбітними планами для нас є покриття всіх областей України та трансформація в національного виробника!Image alt
Image alt
Image alt

Розробка та продаж ліцензійного програмного забезпечення спеціального призначення

Працюючи в сфері активних продаж ми завжди мали проблеми з провадженням програмних продуктів. В нашій практиці були різні моменти з програмним забезпеченням, які насправді не завжди були приємними. Самим важким моментом було те, що купляючи дорогі продукти ми отримували не ті рішення , які були оптимальні для нашої компанії. В якись момент , ми зрозуміли, що маємо бачення на власні розробки, а основне , що маємо спеців , які можуть реалізувати популярні програмні продукти для ринку активних продаж. Ось так і став Імпульс Трейд Плюс - розробником програмного забезпечення. А дальше, пішло - поїхало, появлялись ідеї, були реалізації. В даний момент - ми зупинились на розробці власного спеціалізованого продукту , який покликаний перенести людину у віртуальний світ! Наше програмне забезпечення може навчити Вас бути професійним гонщиком чи пілотом літака, капітаном корабля чи просто крановщиком на крані. Ідея - це віртуальний світ з повним відтворенням реальних дій , які допомагають навчити будь-кого професійним навичкам без затрат на купівлю літика чи корабля. Наші розробки стали в нагоді українській армії , тому в даний момент ми активно розвиваємо напрямок створення професійного програмного забезпечення для ЗСУ , яке може забезпечити, як індивідуальну так і колективну підготовку військовослужбовців різних професій в єдиному симуляційному просторі , які можуть вдосконалювати свої навики на статичних робочих місцях так і на динамічних тринажерах.

Наше бачення на майбутнє - крокувати нога в ногу з світовими лідерами в цій галузі , а також подекуди бути на крок попереду.

Дану галузь від імені Імпульс Трейд Плюс - з листопада 2018 року представляє компанія АІ ІТ СОФТ .